Latarka LED na 3 baterie AAA 40lm mała lekka kieszonkowa zasięg do 40m
Odniesienie : B10501M1G
Stan: Nowy produkt
Latarka kieszonkowa została wyposażona w pojedyncze diody LED o dużej mocy, daje jasne i stabilne światło. Uchwyt z antypoślizgowymi liniami zapewnia pewny chwyt nawet w trudnych warunkach.
10,06 zł
10,06 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Zakres światła | : 40m |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie węglowo |
| Typ baterii/akumulatora | : AAA |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Stop aluminium |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -10℃~45℃ |
| Kolor produktu | : Srebrny/Black/Czerwony/Niebieski |
| Klasa IP | : IP44 |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥70 |
| Strumień świetlny | : 40lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Napięcie | : DC4.5V |
| Moc | : 1.94W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Uniwersalna latarka kieszonkowa do użytku na zewnątrz i wewnątrz z 3 trybami: mocne światło, światło miękkie i światło migające. Zasilanie z trzech baterii AAA, nie stosować akumulatorków.
- Typ baterii/akumulatora: baterie 3AAA
- Kolor wysyłamy losowo, jeżeli potrzebny jest określony kolor, proszę to wpisać w uwagach do zamówienia.
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Wymiary: D90*H25 mm
- Zakres światła: 40m
- Napięcie: DC4.5V
- Strumień świetlny: 40lm
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~45℃
- Żywotność: 250000h
- Certyfikat: CE,RoHS
Obudowa latarki wykonana z aluminium, całość jest mała i bez problemu zmieści się w kieszeni. Zasilanie z baraterii ma tą zaletę że nie ulegają one samo rozładowaniu tak jak akumulatory. Daje to pewność że będzie gotowa do użycia w dowolnym momencie.