Latarka LED 86lm na jedną baterie R-6 klasyczna silna 3 tryby pracy
Odniesienie : B105011JR
Stan: Nowy produkt
Mała silna latarka LED 86lm na jedną baterie R-6, dwa ustawienia jasności i miganie. Dzięki niewielkim gabarytom z łatwością zabierzesz ją ze sobą gdzie tylko zechcesz - zmieści się do każdej torby, walizki, kieszeni czy plecaka.
15,30 zł
15,30 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Zakres światła | : 86m |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie węglowo |
| Typ baterii/akumulatora | : AA |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Stop aluminium |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -20℃~45℃ |
| Kolor produktu | : Czarny/Czerwony |
| Klasa IP | : IP20 |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 47lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Napięcie | : DC1.5V |
| Moc | : 0.5W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Poręczna silna latarka sprawdzi się w codziennym, domowym użytkowaniu czy podczas spaceru np. w lesie. Dzięki mocy 0.5W i strumieniowi światła na poziomie 86 lumenów zapewnia dobre oświetlenie najbliższego otoczenia. Obudowa wykonana ze stopów aluminium.
- Typ baterii/akumulatora: LR06
- Kolor produktu: Czarny/Czerwony
- Wymiary: Φ19.5*H94.5mm
- Zakres światła: 86m
- Poziom bezpieczeństwa oprawy: Ⅲ
- Maksymalna moc: 0.5W
- Napięcie: DC1.5V
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 47lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: zero
- Klasa IP: IP20
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: -20℃~45℃
- Żywotność: 250000h
- Materiał wykonania: Stop aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS
Ten produkt LED o wysokiej jasności ma wysokie oddawanie barw i wysoką wydajność świetlną. Szerokokątne oświetlenie z mniejszą liczbą ciemnych obszarów. Wielofunkcyjne, odpowiednie do różnych sytuacji.