LED Naświetlacz z czujnikiem biały 20W
Odniesienie : B10202B64
Stan: Nowy produkt
- Temperatura barwy: 6500K
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Strumień świetlny: 1800lm
- Stopień ochrony: IP65
- Długość przewodu: 25cm
- Wymiary: L121xW190xH54 mm
72,10 zł
72,10 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Odpowiada żarówce | : 20W |
| Drutu | : 3*1.0mm² |
| Długość przewodu | : 25cm |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : I |
| typ | : Indukcyjny |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Aluminium/Szkło |
| Ilość włączeń | : 100000times |
| Żywotność | : 30000h |
| Temperatura działania | : -10℃~50℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP65 |
| EEI | : F |
| Kolor produktu | : Biały |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 110° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 1800lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 87mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 20W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Wysoka jakość i profesjonalizm w połączeniu z komfortowym światłem. Wybierz wysokiej jakości materiał, używaj przez długi czas.. Czujnik podczerwieni i czujnik światłoczuły, przyjazny dla środowiska i oszczędzający energię.. Wysoka wytrzymałość maska ze szkła hartowanego. Profesjonalna ochrona, eskorta dla bezpieczeństwa. Wiele kątów, oświetlenie według własnego uznania. Dobre odprowadzanie ciepła. 3-letnia gwarancja, nie martw się o jakość. Wiele specyfikacji do wyboru" „Wiele scen, elastyczne w użyciu. Koraliki lampowe o wysokiej jasności, trwałe i stabilne światło wyjściowe, mniejsze tłumienie światła, oszczędność energii.. Wysokiej jakości aluminiowa obudowa, zastosowana technologia odlewania ciśnieniowego, prawdziwe materiały, profesjonalność dysza zewnętrzna, odporna na zużycie i antykorozyjna, dzięki czemu oprawa może być używana przez długi czas Można ustawić 7 minut, a maksymalną odległość czujnika do 8 m.. Maska ze szkła hartowanego o wysokiej wytrzymałości, przeciwwybuchowa, odporna na ciśnienie i wysoką temperaturę.. Uszczelniona i niezawodna, wodoszczelna i pyłoszczelna IP65, eksplozja IK07 -odporny, nie boi się środowiska zewnętrznego, bezpieczny i trwały.. Obrotowy wspornik, kąt świecenia regulowany w zakresie 350°, zapewnia precyzyjne oświetlenie.. Tył z projektem rozpraszania ciepła w formie listwy zapewniającym wysoką efektywność rozpraszania ciepła.. Dwukolorowy temperatury 4000K\\6500K, można wybrać wiele rodzajów mocy 20W\\30W\\50W\\100W.. Oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie supermarketów, oświetlenie fabryczne i oświetlenie reklamowe, zbuduj profesjonalne środowisko oświetleniowe.
- Kolor produktu: Biały
- Kolor światła: Barwa Zimna
- typ: Indukcyjny
- Wymiary: L121xW190xH54 mm
- Długość przewodu: 25cm
- Zabezpieczenie IK: IK07
- Współczynnik mocy PF: >0.7
- Maksymalna moc: 20W
- Napięcie: 220-240V
- Pobór prądu: 87mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 1800lm
- CRI: Ra>80
- Kąt świecenia: 110°
- Żarowe Moc lampy: 20W
- EEI: F
- Stopień ochrony: IP65
- Środowisko: Na zewnątrz
- Temperatura działania: -10℃~50℃
- Żywotność: 30000h
- Ilość włączeń: 100000times
- Materiał wykonania: Szkło/Aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania