Lampa oprawa hermetyczna z dwiema świetlówkami 0,6m 2x9W kompletna
Odniesienie : B10401N2W
Stan: Nowy produkt
Lampa hermetyczna do montażu sufitowego, zestaw z dwoma świetlówkami led i elementami montażowymi.
- Temperatura barwy: 4000K
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Stopień ochrony: IP65
- Strumień świetlny: 2x1080lm
- Wymiary: L666*W94*H55 mm
- Model: Podwójne tuby
62,90 zł
62,90 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Hg(mg) | : zero |
| Metoda instalacji | : Natynkowe |
| Drutu | : 0.5mm² |
| Zabezpieczenie IK | : IK08 |
| Długość | : L0.6m |
| kategoria | : Trzy antyświetliki |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : ABS/PC |
| Ilość włączeń | : 7500times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -20℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Klasa IP | : IP65 |
| EEI | : E |
| Model | : Podwójne tuby |
| Kąt świecenia | : 120° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 2160lm |
| Temperatura barwy | : 4000K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 146mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 18W |
| Gwint | : G13 |
| Kolor światła | : Barwa Neutralna |
| Kolor produktu | : Szary |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Szary
- Model: Podwójne tuby
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Wymiary: L666*W94*H55 mm
- kategoria: Trzy antyświetliki
- Gwint: G13
- Drutu: 0.5mm²
- Długość: 0.6m
- Współczynnik mocy PF: ≥0.7
- Maksymalna moc: 2x9W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 2x73mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 2x1080lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: zero
- EEI: E
- Stopień ochrony: IP65
- Środowisko: Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz (z osłoną przeciwsłoneczną powyżej)
- Temperatura działania: -20℃~40℃
- Metoda instalacji: Montaż natynkowy
- Aplikacji z miejsc: Fabryka, magazyn
- Żywotność: 250000h
- Ilość włączeń: 7500times
- Materiał wykonania: ABS/PCName
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania