Taśma świetlna płaska na 4 baterie AA
Odniesienie : B10303KX2
Stan: Nowy produkt
400LED. 5CM/LED. 8 zmieniających się trybów + pamięć + timer
- Kolor produktu: Ciemnozielony
- Kolor światła: Różowe światło
- Wymiary: 20m
- Długość: 20m
- Napięcie: DC6V
- Stopień ochrony: IP44
76,70 zł
76,70 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Kolor światła | : Różowe światło |
| Napięcie | : DC1.5V*4 |
| Pobór prądu | : 100mA |
| Hg(mg) | : zero |
| Klasa IP | : IP44 |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Temperatura działania | : -25℃~45℃ |
| Materiał wykonania | : plastik/Miedź |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| kategoria | : Lampki sznurkowe na baterie 4AA |
| Liczba diod | : 400LED |
| typ | : Płaskie lampki sznurkowe |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Długość przewodu | : L0.3m |
| Długość lampek sznurkowych | : L20m |
| Rozstaw diod lampy | : 5cm/LED |
Więcej informacji -
- Typ baterii/akumulatora: baterie 4AA
- Kolor produktu: Ciemnozielony
- Kolor światła: Różowe światło
- Opis produktu: 400LED;5CM/LED;8 zmieniających się trybów + pamięć + timer
- typ: Lampki sznurkowe na baterie 4AA
- Wymiary: 20m
- kategoria: Lampki sznurkowe na baterie 4AA
- Długość przewodu: 0.3m
- Długość: 20m
- Napięcie: DC6V
- Hg%: zero
- Stopień ochrony: IP44
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Temperatura działania: -25℃~45℃
- pojemność akumulatora.: 100mA
- Żywotność: 20000h
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania