LED Aluminiowo-plastikowa rurka świetlna T8 1.2m 20W
Odniesienie : B10111DET
Stan: Nowy produkt
- Temperatura barwy: 3000K
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Strumień świetlny: 2200lm
- Napięcie: 220-240V~
- Wymiary: D28*H1198 mm
38,40 zł
38,40 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Odpowiada żarówce | : 136W |
| Długość | : L1.2m |
| typ | : Zasilanie jednostronne |
| Liczba diod | : 96LED |
| kategoria | : Świetlówka T8 |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Połowa aluminium/ połowa plastiku |
| Ilość włączeń | : 30000times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : E |
| Kolor produktu | : Biały |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 180° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.7 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 2200lm |
| Temperatura barwy | : 3000K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 150mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 20W |
| Gwint | : G13 |
| Kolor światła | : Ciepłe światło |
Więcej informacji -
- Kolor produktu: Biały
- Model: Rodzaj/typ linii
- Kolor światła: Barwa Ciepła
- Wymiary: D28*H1198 mm
- kategoria: Świetlówka T8
- Gwint: G13
- Długość: 1.2m
- Współczynnik mocy PF: >0.7
- Maksymalna moc: 20W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 150mA
- Częstotliwość: 50Hz/60Hz
- Temperatura barwy: 3000K
- Strumień świetlny: 2200lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 180°
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 136W
- EEI: E
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Zastosuj do: Ramka świetlna T8
- Żywotność: 250000h
- Ilość włączeń: 30000times
- Materiał wykonania: Połowa aluminium, połowa plastiku
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania