Plafon listwa świetlówka LED oprawa 0.9m 30W 2490lm biała neutralna
Odniesienie : B10402JQZ
Stan: Nowy produkt
Bezpieczny materiał. Lekki, łatwy montaż. Długa żywotność. Super jasność efektu blasku. Doskonały zamiennik tradycyjnej lampy.
- Temperatura barwy: 4000K
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Strumień świetlny: 2490lm
- Zabezpieczenie IK: IK08
- Napięcie: 220-240V~
- Wymiary: L900*W74*H23.5 mm
71,56 zł
71,56 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| EEI | : F |
| Zabezpieczenie IK | : IK08 |
| Długość przewodu | : 25cm |
| Długość | : L0.9m |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : II |
| PF | : >0.9 |
| kategoria | : Osprzęt |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : plastik |
| Ilość włączeń | : 10000times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| Kolor produktu | : Biały |
| Odpowiada żarówce | : 190W |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 120° |
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.9 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 3260lm |
| Temperatura barwy | : 4000K |
| Częstotliwość | : 50Hz |
| Pobór prądu | : 140mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 30W |
| Kolor światła | : Barwa Neutralna |
Więcej informacji -
Oprawa jest bardzo lekka, można zainstalować natynkowo lub podwieśić, aby sprostać różnym zastosowaniom i obniżyć koszty instalacji i konserwacji. Posiada doskonałe parametry rozruchu w niskich temperaturach, żywotność lampy do 36 000 godzin, znacznie wyższą 4-krotnie w porównaniu z tradycyjną oprawą T8. CRI≥80Ra, komfortowa barwa światła tworzy lepszą atmosferę. Nowy typ oprawki o eleganckim wyglądzie, niezawierający rtęci, oszczędzający energię dwukrotnie w porównaniu z tradycyjnymi lampami, lepiej pasujący do otoczenia.
- Kolor produktu: Biały
- Kolor światła: Barwa Neutralna
- Wymiary: L900*W74*H23.5 mm
- kategoria: Osprzęt
- Długość przewodu: 25cm
- Długość: 0.9m
- Zabezpieczenie IK: IK08
- Maksymalna moc: 30W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 140mA
- Częstotliwość: 50Hz
- Temperatura barwy: 4000K
- Strumień świetlny: 2490lm
- CRI: Ra≥80
- PF: >0.9
- Kąt świecenia: 120°
- Hg%: zero
- Żarowe Moc lampy: 177W
- EEI: a +
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 35000h
- Ilość włączeń: >10000times
- Materiał wykonania: plastik
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania
uwagi:
- Instalacja produktu musi zostać wykonana przez profesjonalnych elektryków.
- Nie używaj produktu w szczególnie wilgotnym otoczeniu.
- Jeżeli obudowa lub korpus latarki uległy poważnemu uszkodzeniu, należy zaprzestać używania produktu.
- Produkty nie nadają się do przykrywania materiałem izolacyjnym.