Mała żarówka T25 E14 4W 6500K filament barwa biała zimna 500lm /230V
Odniesienie : B10106P0Y
Stan: Nowy produkt
Żarówka z małą rurkową bańką, stylowa dekoracja. Struktura żarnika jest świadkiem ewolucji na przestrzeni wieków. Klasyczny kształt, delikatny i piękny, przywraca wygląd, modę i elegancję żarówki, spełniając różne potrzeby estetyczne minionej epoki. Pasuje do wielu opraw o różnych kształtach i fakturze. Wysokiej jakości jasny chip LED, wykonane w technologii filament, zapewnia lepsze wrażenia wizualne.
7,48 zł
7,48 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Współczynnik mocy PF | : ≥0.5 |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Szkło |
| Ilość włączeń | : 7500times |
| Żywotność | : 25000h |
| Temperatura działania | : -10℃~40℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz |
| Klasa IP | : IP20 |
| EEI | : E |
| Odpowiada żarówce | : 42W |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 360° |
| Model | : T25 |
| CRI | : Ra≥80 |
| Strumień świetlny | : 500lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Częstotliwość | : 50/60Hz |
| Pobór prądu | : 35mA |
| Napięcie | : 220-240V~ |
| Moc | : 4W |
| Gwint | : E14 |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
| Kolor produktu | : Przezroczysty |
Więcej informacji -
Mała żarówka led o rurkowym i do okólnej charakterystyce. Jest łagodna dla oczu i nie powoduje migotania. Lampa ma opatentowaną konstrukcję obudowy, która emituje światło pod dużym kątem, redukując ciemne obszary. Jest to certyfikowany produkt, który nadaje się do różnych lamp.
- Kolor produktu: Przezroczysty
- Model: T25
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Wymiary: D25*H82 mm
- Gwint: E14
- Współczynnik mocy PF: ≥0.5
- Maksymalna moc: 4W
- Napięcie: 220-240V~
- Pobór prądu: 35mA
- Częstotliwość: 50/60Hz
- Temperatura barwy: 6500K
- Strumień świetlny: 500lm
- CRI: Ra≥80
- Kąt świecenia: 360°
- Żarowe Moc lampy: 42W
- EEI: E
- Środowisko: Wewnątrz
- Temperatura działania: - 10 ℃~ 40 ℃
- Żywotność: 250000h
- Ilość włączeń: >7500times
- Materiał wykonania: Szkło
- Certyfikat: CE,RoHS