Latarka z regulowaną ogniskową 250lm 170m zasięgu na 3 baterie AAA
Odniesienie : B10501M1J
Stan: Nowy produkt
Latarka posiada bardzo mocne źródło światła 250lm o zasięgu 170m, dioda led o mocy max 6,75W Solidna, mocna obudowa zapewnia pewny chwyt i wygodę obsługi.
33,48 zł
33,48 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Klasa IP | : IP44 |
| Bateria dołączona lub nie | : Nie |
| Zakres światła | : 170m |
| Typ baterii/akumulatora | : Baterie węglowo |
| Typ baterii/akumulatora | : AAA |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Stop aluminium |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -10℃~45℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Kolor produktu | : Black |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 170° |
| CRI | : Ra≥70 |
| Strumień świetlny | : 250lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Pobór prądu | : 1500mA |
| Napięcie | : DC4.5V |
| Moc | : 6.75W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
Rozświetl swoją przygodę na świeżym powietrzu dzięki czarnej aluminiowej latarce LED! Dzięki regulowanej ostrości ta ładowalna latarka jest idealna do każdego zadania w każdych warunkach pogodowych.
- Typ baterii/akumulatora: baterie 3AAA
- Typ baterii/akumulatora: Bateria sucha
- Kolor produktu: Czarny
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Wymiary: L127*W35*H27 mm
- Zakres światła: 170m
- Maksymalna moc: 6.75W
- Napięcie: 3x1.5V
- Pobór prądu: 1500mA
- Strumień świetlny: 250lm
- CRI: Ra=70
- Kąt świecenia: 170°
- Hg%: zero
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Żywotność: 15000h
- Materiał wykonania: Stop aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania