Latarka z regulacją ostrości i światłem bocznym ładowalna z 5/usb
Odniesienie : B10501M1K
Stan: Nowy produkt
- Maksymalna moc: 3.75W
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Strumień świetlny: 115lm
- Zakres światła: 180m
- Wymiary: D100*H25 mm
- Napięcie: 3.7V
35,08 zł
35,08 zł
(z podatkiem)
Arkusz danych
| Klasa IP | : IP44 |
| Zakres światła | : 180m |
| Typ baterii/akumulatora | : 14500 |
| Typ baterii/akumulatora | : Akumulator |
| Poziom bezpieczeństwa oprawy | : III |
| Certyfikat | : CE/RoHS |
| Materiał wykonania | : Stop aluminium |
| Żywotność | : 15000h |
| Temperatura działania | : -10℃~45℃ |
| Środowisko | : Wewnątrz i na zewnątrz |
| Kolor produktu | : Black |
| Hg(mg) | : zero |
| Kąt świecenia | : 180° |
| CRI | : Ra≥70 |
| Strumień świetlny | : 115lm |
| Temperatura barwy | : 6500K |
| Pobór prądu | : 1000mA |
| Napięcie | : DC3.7V |
| Moc | : 3.75W |
| Kolor światła | : Barwa Zimna |
Więcej informacji -
- Typ baterii/akumulatora: 14500 500mah
- Kolor produktu: Czarny
- Kolor światła: Barwa Zimna
- Wymiary: D100*H25 mm
- Zakres światła: 180m
- Maksymalna moc: 3.75W
- Napięcie: 3.7V
- Pobór prądu: 1000mA
- Strumień świetlny: 115lm
- CRI: Ra=70
- Kąt świecenia: 180°
- Hg%: zero
- Środowisko: Wewnątrz i na zewnątrz
- Żywotność: 15000h
- Materiał wykonania: Stop aluminium
- Certyfikat: CE,RoHS
Pliki do pobrania